Møt Elverdals ansatte

Konsulent



Flemming Pless
CCO / Kommersiell direktør

(+45) 25 63 52 77
fp@elverdal.dk



Kundsupport & Arkitektrådgivning



Mette Wendelborg
Back office

(+47) 45 16 49 69
mw@elverdal.no




Torben Lauritsen
Prosjektansvarlig

(+45) 35 13 32 22
torben@elverdal.dk



Design, operations m.m.


Lena Ohlsen
Designsjef og arkitekt MAA

(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Kia Ida Janell
Arkitekt MAA

(+45) 22 60 40 17
kij@elverdal.dk




Nynne Louise Moe
Kreativ designer

(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk




Karina Birch Suhr
Arkitekt
(på barsel)


(+45) 35 13 32 22
karina
@elverdal.dk




Simon Johnsen
Logistikksjef

(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk








Mikael Ishøy
Kvalitets- og servicesjef

(+45) 60 40 70 62
mikael@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anleggssjef

(+45) 22 60 50 54
bg@elverdal.dk




Jens Bo Thorsager
CEO / Administrerende direktør og eier

(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Thomas Lentoft
CFO / Økonomidirektør

(+45) 22 60 00 73
thomas@elverdal.dk




Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- og kommunikasjonssjef

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk





Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- og kommunikasjonsspesialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk





Kasper Møller Larsen
Interaksjonsdesigner

(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk





Henriette Christensen
Stamdataansvarlig

(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk





Cecilie Klausen
Design- og konseptutvikler

(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk





Jeppe Sørensen
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
js@elverdal.dk





Betti Majer
Industriel Designer

(+45) 35 13 32 22
bm@elverdal.dk





Mikael Karlsson
Utvikler

(+45) 35 13 32 22
mk@elverdal.dk





Smilla
Stifinder

Kan adlyde 100 kommandoer






Jan Sørensen
Utviklingsingeniør

(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk





John Køneke
Egenproduksjon og lager

(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk





Lærke Plesner
Teknisk designelev

(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk